Opigno TinCan API (3.1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Not set
cs: Nenastaveno
