Opigno TinCan API (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Not Installed
hu: Nincs telepítve

en: Installed
hu: Telepített

en: About
hu: Leírás

en: Not set
hu: Nincs beállítva

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Opigno Tincan
hu: Opigno TinCan

en: Please configure the LRS connection in the @setting_page.
hu: @setting_page oldalon lehet beállítani az LRS kapcsolatot.
