Opigno TinCan API (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Installed
lv: Instalēts

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto

en: Not set
lv: Nav iestatīts

en: Configured
lv: Konfigurēts
