Opigno TinCan API (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Installed
ca: Instal·lat

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Not set
ca: Sense establir
