Opigno TinCan API (8.x-1.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Settings
he: הגדרות

en: Requirements
he: דרישות

en: Installed
he: מותקן

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים

en: Not set
he: לא נקבע
