Opigno TinCan API (8.x-1.4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Not Installed
pl: Nie zainstalowano

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Not set
pl: Nie ustawiono

en: Configured
pl: Skonfigurowane
