Opigno TinCan API (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Requirements
fr: Exigences

en: Not Installed
fr: Non installé

en: Installed
fr: Installé

en: About
fr: À propos

en: Uses
fr: Utilisations

en: Not set
fr: Non défini

en: Configured
fr: Configuré
