Opigno TinCan API (8.x-1.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้

en: Not set
th: ไม่ได้ตั้งค่า
