Opigno TinCan API (8.x-1.5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Not Installed
uk: Не встановлено

en: Installed
uk: Встановлено

en: About
uk: Про модуль

en: Uses
uk: Використання

en: Not set
uk: Не встан.

en: Configured
uk: Налаштовано
