Opigno TinCan API (8.x-1.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Settings
gl: Axustes

en: Installed
gl: Instalado

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Configured
gl: Configurado
