Opigno TinCan API (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Requirements
fa: نیازمندی‌ها

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
