Opquast checklist (2.0.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Forms
be: Анкеты

en: Content
be: Змесціва

en: Contact
be: Кантакт

en: Code
be: Код

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Internationalization
be: Інтэрнацыяналізацыя

en: Identification
be: Ідэнтыфікацыя
