Opquast checklist (2.0.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ca: Formularis

en: Content
ca: Contingut

en: Contact
ca: Contacte

en: Syndication
ca: Sindicació

en: Mobile
ca: Mòbil

en: Code
ca: Codi

en: Navigation
ca: Navegació

en: Internationalization
ca: Internacionalització

en: Newsletter
ca: Butlletí

en: Presentation
ca: Presentació

en: Tables
ca: Taules

en: Identification
ca: Identificació
