Opquast checklist (2.0.0) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Forms
cy: Ffurflenni

en: Content
cy: Cynnwys

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Code
cy: côd

en: Navigation
cy: Mordwyo

en: Identification
cy: Adnabyddiaeth
