Opquast checklist (2.0.0) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Forms
da: Formularer

en: Content
da: Indhold

en: Contact
da: Kontakt

en: Code
da: Kode

en: Internationalization
da: Internationalisering

en: Newsletter
da: Nyhedsbrev

en: Tables
da: Tabeller

en: Identification
da: Identifikation
