Opquast checklist (2.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Forms
jv: Formulir

en: Content
jv: Konten

en: Contact
jv: Kontak

en: Code
jv: Kode

en: Navigation
jv: Navigasi
