Opquast checklist (2.0.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Content
pl: Zawartość

en: Contact
pl: Kontakt

en: Code
pl: Kod

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Internationalization
pl: Internacjonalizacja

en: Presentation
pl: Prezentacja

en: Identification
pl: Opis

en: Alternatives
pl: Alternatywy
