Opquast checklist (2.0.0) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Forms
sk: Formuláre

en: Content
sk: Obsah

en: Contact
sk: Kontakt

en: Mobile
sk: Mobil

en: Code
sk: Kód

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Internationalization
sk: Internacionalizácia

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Identification
sk: Identifikácia
