Opquast checklist (2.0.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Forms
is: Form

en: Content
is: Innihald

en: Contact
is: Tengiliður

en: Code
is: Kóði

en: Newsletter
is: Fréttabréf
