Opquast checklist (2.0.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Content
kk: Контент

en: Contact
kk: Контакттау

en: Code
kk: Коды

en: Navigation
kk: Навигация

en: Identification
kk: Идентификация
