Opquast checklist (2.0.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Forms
ku: فۆرمەکان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: Code
ku: کۆد

en: Navigation
ku: ڕێدۆزینەوە
