Opquast checklist (2.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Content
lv: Saturs

en: Contact
lv: Kontakti

en: Mobile
lv: Mobīlais telefona nr.

en: Code
lv: Kods

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Newsletter
lv: Jaunumu liste

en: Identification
lv: Identifikācija
