Opquast checklist (2.0.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Forms
nl: Formulieren

en: Content
nl: Inhoud

en: Syndication
nl: Syndicatie

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Internationalization
nl: Internationalisering

en: Newsletter
nl: Nieuwsbrief

en: Presentation
nl: Presentatie

en: E-Commerce
nl: E-commerce

en: Tables
nl: Tabellen

en: Identification
nl: Identificatie

en: Alternatives
nl: Keuzemogelijkheden
