Opquast checklist (2.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Forms
sl: Obrazci

en: Content
sl: Vsebine

en: Contact
sl: Kontakt

en: Code
sl: Koda

en: Navigation
sl: Navigacija

en: Identification
sl: Identifikacija
