Opquast checklist (2.0.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ta: படிவங்கள்

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Contact
ta: தொடர்பு

en: Code
ta: நிரல்

en: Navigation
ta: வழிநடத்தல் தொடுப்பு

en: Identification
ta: அடையாளம்
