Opquast checklist (2.0.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Forms
th: ฟอร์ม

en: Contact
th: ติดต่อ

en: Mobile
th: มือถือ

en: Code
th: รหัส

en: Navigation
th: นำทาง

en: Identification
th: ชื่อและคำอธิบาย
