Opquast checklist (2.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Content
tr: İçerik

en: Contact
tr: İletişim

en: Code
tr: Kod

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Identification
tr: Kimlik

en: Alternatives
tr: Alternatifler
