Opquast checklist (2.0.0) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Forms
uk: Форми

en: Content
uk: Вміст

en: Contact
uk: Контакт

en: Syndication
uk: Збирання

en: Mobile
uk: Мобільний

en: Code
uk: Код

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Internationalization
uk: Інтернаціоналізація

en: Newsletter
uk: Розсилання

en: Presentation
uk: Вигляд

en: Tables
uk: Таблиці

en: Identification
uk: Ідентифікація

en: Alternatives
uk: Варіанти

en: Hyperlinks
uk: Гіперпосилання
