Opquast checklist (8.x-1.1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Content
bg: Съдържание

en: Contact
bg: Контакт

en: Code
bg: Код

en: Navigation
bg: Навигация

en: Identification
bg: Идентификация
