Opquast checklist (8.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Forms
mr: अर्ज

en: Content
mr: साहित्य

en: Contact
mr: संपर्क

en: Mobile
mr: भ्रमणध्वनी

en: Navigation
mr: आवागमन
