Opquast checklist (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Forms
sv: Formulär

en: Content
sv: Innehåll

en: Contact
sv: Kontakt

en: Code
sv: Kod

en: Navigation
sv: Navigering

en: Newsletter
sv: Nyhetsbrev

en: Tables
sv: Tabeller

en: Identification
sv: Identifikation

en: Alternatives
sv: Alternativ
