Opquast checklist (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Forms
ja: フォーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Contact
ja: コンタクト

en: Syndication
ja: シンジケート

en: Mobile
ja: モバイル

en: Code
ja: コード

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Internationalization
ja: 国際化

en: Newsletter
ja: ニュースレター

en: Tables
ja: テーブル

en: Identification
ja: 識別情報

en: Alternatives
ja: 選択肢
