Opquast checklist (8.x-1.1) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Content
lt: Turinys

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Code
lt: Kodas

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Newsletter
lt: Naujienlaiškis

en: Identification
lt: Indentifikacija
