Opquast checklist (8.x-1.1) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Content
mn: Агуулга

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Code
mn: Код

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: Internationalization
mn: Олон хэлтэй болгох нь

en: Identification
mn: Таних тэмдэг
