Opquast checklist (8.x-1.1) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Forms
nn: Skjema

en: Content
nn: Innhald

en: Contact
nn: Kontakt

en: Code
nn: Kode

en: Navigation
nn: Navigering

en: Identification
nn: Identifisering
