Opquast checklist (8.x-1.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Forms
ru: Формы

en: Content
ru: Содержимое

en: Contact
ru: Контакт

en: Syndication
ru: Подписка

en: Mobile
ru: Мобильный

en: Code
ru: Код

en: Navigation
ru: Навигация

en: Internationalization
ru: Локализация

en: Newsletter
ru: Рассылка

en: Presentation
ru: Представление

en: Tables
ru: Таблицы

en: Identification
ru: Идентификация

en: Alternatives
ru: Варианты

en: Hyperlinks
ru: Ссылки
