Opquast checklist (8.x-1.1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Forms
te: ఫారాలు

en: Content
te: సారము

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Code
te: కోడ్

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని
