Opquast checklist (8.x-1.1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ur: فارم

en: Content
ur: متن

en: Contact
ur: رابطہ

en: Code
ur: کوڈ

en: Navigation
ur: نیویگیشن

en: Identification
ur: شناخت
