Optimize Database Tables (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: Performance
az: Performans

en: Table
az: Cədvəl
