Optimize Database Tables (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Performance
bo: ནུས་རྩལ

en: Table
bo: རེའུ་མིག
