Optimize Database Tables (1.0.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Warning
es: Advertencia

en: Performance
es: Rendimiento

en: Table
es: Tabla

en: Saved
es: Guardado

en: Optimize all tables
es: Optimizar todas las tablas
