Optimize Database Tables (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Before
eu: Aurretik

en: After
eu: Ondoren

en: Warning
eu: Kontuz

en: Performance
eu: Errendimendua

en: Table
eu: Taula
