Optimize Database Tables (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Warning
fi: Varoitus

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: Table
fi: Taulukko

en: Saved
fi: Tallennettu
