Optimize Database Tables (1.0.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Performance
lt: Veikimas

en: Table
lt: Lentelė
