Optimize Database Tables (1.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Table
lv: Tabula
