Optimize Database Tables (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Warning
oc: Avertiment

en: Performance
oc: Performància

en: Table
oc: Tablèu
