Optimize Database Tables (1.0.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Performance
pl: Wydajność

en: Table
pl: Tabela
