Optimize Database Tables (1.0.0) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Performance
ps: كارېدون

en: Table
ps: لښتيال
