Optimize Database Tables (1.0.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: Warning
sk: Varovanie

en: Performance
sk: Výkon

en: Table
sk: Tabuľka
