Optimize Database Tables (1.0.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: Performance
te: పనితీరు

en: Table
te: పట్టిక
